Over ons

Wij begrijpen door onze 20 jaar ervaring dat techniek en marketing de basis is. Wij denken in oplossingen. Oplossingen om een digitale voorsprong te bereiken. Dat doen we met een gezonde Hollandse nuchterheid, pragmatisch en zonder omhalen. Betrouwbaar, werken met plezier en een schat aan ervaring helpen wij u om de juiste keuze te maken voor de doelgroep.

Sterke specialisten

Met een ervaren team van webdevelopers, online marketeers en CRM specialisten zetten wij in op het continu verbeteren van uw digitale marketing. Door onze nauwe samenwerking met Admore concept & vormgeving die sterk zijn op het gebied van branding, concept en vormgeving kijken wij vanuit alle kanalen. Met een sterk en ervaren team zijn wij in staat om voor uw vernieuwing in de communicatie- en marketingstrategie uit te voeren en echt te verankeren in de organisatie. Zo ontstaan digitale projecten die werk en resultaat opleveren.

Support

Van al onze marketingoplossingen ontvangt u standaard een handleiding. Daarnaast vinden wij training erg belangrijk om de oplossing op een juiste manier in te zetten. U als eindgebruiker staat hierin centraal en wij helpen u tijdens de trainingen op weg om te groeien in de digitale marketingstrategie. Techniche marketingkennis: daar draait het om.

Het klinkt normaal, maar als u de digitale oplossing gaat inzetten laten wij u niet los. U kunt rekenen op professioneel digitaal advies en pro-actief support. Continu verbeteren staat voorop.

De mensen

Jeroen van Scherpenzeel

Marketing/CRM
eigenaar
jeroen@twovisions.nl

Timo Bos

Timo Bos

Internet Consultant
eigenaar
timo@twovisions.nl

Henk van Dijk

Henk van Dijk

Backend developer
support@twovisions.nl

Bianca van Raaij

Bianca van Raaij

Administratie/Content Marketeer
bianca@twovisions.nl

Gerard Bakker

Gerard Bakker

account director Admore
gerard@admore.nl

Jaap Goedegebuur

Jaap Goedegebuur

Marketing & Customer happiness
jaap@m4ict.nl

 

 

Stel uw vraag aan ons team van specialisten met een passie voor digitale marketing en ICT

Wilt u weten hoe uw bedrijf zichzelf digitaal beter kan profileren, neem dan contact op voor een vrijblijvende digitale marketing scan via 030 2676737.